Yalı Çapkını’nın güzel yıldızı iç çamaşırsız poz verdi! Sosyal medya karıştı!

Yalı Çapkını dizisi ile yükselen yıldızlar arasında yer alan Afra Saraçoğlu, dizide oynadığı Seyran rolü ile büyük beğeni topluyor. Aynı zamanda güzelliği ile dikkat çeken isim, verdiği pozlarla da gündeme çıkıyor.

Ünlü oyuncu şimdi bir dergi çekimi için kamera karşısında iç çamaşırsız pozlar verdi. Pozlarına binlerce yorum ve beğeni geldi.

Geçtiğimiz günlerde Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu çiftinin 4 yıllık ilişkilerine veda ettiği bildirilmişti. Gündemden düşmeyen Saraçoğlu, şimdi sütyensiz tarzı ile gündemin odak noktası oldu.

Kamera karşısına geçen Afra Saraçoğlu, içine hiçbir şey giymeden cesur pozlar verdi.

Yalı Çapkını dizisinin diğer başrolü Mert Ramazan Demir ile kamera karşısında samimi kareler paylaşan Afra Saraçoğlu, siyah spor sütyeniyle cesur pozlar verdi.

İşte Afra Saraçoğlu’nun gündemden düşmeyen o pozları.

Afra Saraçoğlu, diğer pozunda ise Mert Ramazan Demir ile samimi oldukları kareler odak noktası oldu.

Hakkında admin

Check Also

TikTok, Bir Hesabı ‘Sivilceli Yüz’ Paylaştı Diye Kapattı

TikTok, sivilcelere sahip yüzünü paylaşan Eva isimli bir kullanıcının videolarını 'rahatsız edici' içerik olarak damgaladı ve bu kişinin hesabını kapattı. İki yıldan fazla süren mücadelesinden sonra sivilcelerden kurtulan ve güzellik kraliçesi olmayı başaran 16 yaşındaki genç, hesabını insanları bu konuda bilgilendirmek için kullanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir